Isplate.infoOsobni dohodak, placeisplate.infoSve o drugom dohotkuIsplate.info
Isplate.info
       


Povratak na prethodnu stranicu Povratak na naslovnu stranicu



Šifrarnik - "Osobni odbici"
  

Osnovni osobni odbitak za period:  



Osobni odbitak koji se priznaje za sve kategorije u mjesečnom obračunu plaća!

NazivKoeficijentIznosGodišnji iznos
Osnovni osobni odbitak13.800,0045.600,00
Osobni odbitak za prvo uzdržavano dijete0,71.750,0021.000,00
Osobni odbitak za drugo uzdržavano dijete11.820,0030.000,00
Osobni odbitak za treće uzdržavano dijete1,42.600,0042.000,00
Osobni odbitak za četvrto uzdržavano dijete1,93.640,0057.000,00
Osobni odbitak za peto uzdržavano dijete2,54.940,0075.000,00
Osobni odbitak za šesto uzdržavano dijete3,26.500,0096.000,00
Osobni odbitak za sedmo uzdržavano dijete48.320,00120.000,00
Osobni odbitak za osmo uzdržavano dijete4,910.400,00147.000,00
Osobni odbitak za deveto uzdržavano dijete5,912.740,00177.000,00
Osobni odbitak za deseto uzdržavano dijete715.340,00210.000,00
Osobni odbitak za uzdržavanog člana obitelji0,71.300,0021.000,00
Osobni odbitak za invalidnost0,4780,0012.000,00
Osobni odbitak za 100% invalidnost1,52.600,0045.000,00
 




Za korisnike programa "IPIS - PLAĆE"

Pogledajte gdje se u programu "IPIS-PLAĆE" nalazi šifrarnik "Osobni odbici" i
način na koji možete ažurirati podatke!

... pogledajte




Pitanja vezana za temu "Osobni odbitak"

  Što je osobni odbitak?
  Kako se u obračunu plaća koristi osobni odbitak?
  Da li osobni odbitak za djete može koristiti oba roditelja?
  Da li se odobni odbitak može koristiti kod obračuna ugovora o djelu?
  Da li se osobni odbitak može koristiti i kod drugih isplata?
  Da li osobni odbici mogu biti veći od bruto plaće?
  Koja je razlika izmjeđu mjesečnog i godišnjeg osobnog odbitka?
  Da li se osobni odbitak priznaje kod svih isplata koje su isplaćene u istom mjesecu?

  Imate Vi kakvo pitanje? Kliknite ovdje i postavite pitanje.




Tekstovi na temu "Osobni odbitak"





Komentari na temu "Osobni odbitak"

Ako imate komentar, pitanje uključite se u raspravu na temu "Osobni odbici"
 Komentari

 
Copyright 2009 - 2019  Ninoslav Crnički, Varaždin    ||     Desing by innova SOFTWARE, Varaždin     ||    Opći uvjeti korištenja